7 ја следат оваа компанија


46% попуст за GEOBOARD од Smart Kid - Сензорна табла за правилен раст и развој на вашето дете низ игра!

1490 ден.

799 ден.

Опис

Geoboard е автентична, рачно изработена сензорна табла, наменета за дечиња од 2 до 8 годинки, која ќе помогне за нивниот раст и развој преку забава и игра.

Geoboard таблите ќе помогнат во:

 • Развој на фината моторика
 • Развој на синапсите за говор од мозокот
 • Развој на концентрацијата и меморијата
 • Интеракција, креативност и фантазија
 • Математички и логички способности
 • Задржување на вниманието
 • Развој на сетилата и интуицијата
 • Развој на љубопитноста и желбата за истражување

Geoboard е идеален подарок за секое дете!

Комплетот вклучува:

 • Geoboard табла со димензии 30х30 сантиметри
 • 25 ластичиња во различни бои
 • Тетратка со предизвици (цртежи) и со бланко шеми на кои ќе можете и Вие да му зададете предизвик на Вашето дете.

Испорака:

 • Доставата е бесплатна за територијата на Град Скопје.
 • Доставата се доплаќа 150 денари за надвор од територијата на Град Скопје.

Детали за испорака

Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.