Вежбање на традиционален начин! 38% попуст на месечна членарина за вежбање и изучување на македонски традиционални ора во О.У. Вера Циривири - Трена во вредност од 800 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

38%

Заштеда

301 ден.

Купени: 3

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Месечна членарина за фит оро

 • Термини:  Среда од 20:00 часот и Петок од 19:00 часот
 • Времетраење: 1 час
 • Орото го води професионален играорец

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 08.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефонскиот број 075 339 652

Опис

Играјте наше оро, забавувајте се, вежбајте, насмејте се и имајте позитивна енергија!

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.