Подновете го вашиот волан! 30% репарирање и фарбање на волан од Extreme Pro во вредност од 1800 ден. по цена од 1260 ден.

Цена

1260 ден.

Вредност

1800 ден.

Попуст

30%

Заштеда

540 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • ул.Христо Татарчев 1 бр.2а

  Одведи ме таму

  077 579 009

Добивате

Репарирање и фарбање на волан

*Достапни бои: црна, сива, крем, кафеава

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.05.2020 до 31.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за сите модели и брендови на автомобили
 • Понудата не важи за скинати волани
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Подновете го вашиот волан со помош на Extreme Pro. Старите и оштетени волани со употреба на професионални бои за фарбање може повторно да изгледаат како да се нови. 

За компанијата

Extreme Pro ви нуди целосна нега на вашиот автомобил. Со 10 годишно искуство во областа, Extreme Pro нуди професионално хемиско чистење, клима фолии, полирање на возила и фарови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.