Бидете ФИТ семејство! 48% попуст на фамилијарен месечен пакет за 2 лица: фитнес и теретана за возрасни + ЏУИ ЏИЦА група во The Strongest Gym во вредност од 2500 ден. по цена од 1300 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

48%

Заштеда

1200 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Фамилијарен месечен пакет за 2 лица (фитнес, теретана + детска група)

  • За деца од 5 до 12 години - бразилско ЏУИ ЏИЦА (3 тренинзи неделно - понеделник, среда, петок 17.30 - 18.30 часот)
  • За родител - неограничена посета на теретана (понеделник до сабота)

*Фамилијарниот пакет важи за 2 лица: родител-дете, брат-сестра, сопруг-сопруга 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 31.01.2020 до 29.02.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Фамилијарниот пакет важи за 2 лица: родител-дете, брат-сестра, сопруг-сопруга

Опис

"Одите во теретана? Имате проблем, никој не ви ги објаснува вежбите, начинот на тренинг, исхрана? Во "Д СТРОНГЕСТ" секој член му се посветува внимание уште од првиот тренинг...Нашите тренери ќе ви помогнат како да тренирате, како да ги комбинирате вежбите, што да јадете итн..."

Повелете, дојдете да вежаме заедно, така може да си споделите мислење со сите наши постојани и верни вежбачки.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.