51% попуст на компјутерско центрирање на преден трап и управувач и проверка на пневматици + подарок дополнување на течност за стакло од Европа Гуми во вредност од 1000 ден. по цена од 490 ден.

Цена

490 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

510 ден.

Преостанато време

Купени: 17

 • ул. Борис Трајковски бр.18

  Одведи ме таму

  02 2720 022

  [email protected]

Добивате

 • Компјутерско центрирање на преден трап
 • Центрирање на управувач
 • Проверка на пневматици
 • Подесување на траг, затур и нагиб

*Добивате гратис дополнување на течност за стакло
*Со купонот добивате 35% попуст на летни гуми

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.07.2020 до 30.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

За компанијата

„Европа Гуми“ се занимава со трговија и сервисирање на пневматици уште од 2001 година. Главен и најзначаен бренд кој 11 години го претставуваат кај нас е холандскиот производител VREDESTEIN.Гуми со 60 годишна традиција,искуство и огромно реноме зад себе, единствена гума која го носи потписот на големиот дизајнер GIUGIARO. За брза и комплетна услуга изберете ги искусните професионалци од Европа Гуми.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.