96% попуст на онлајн курс за Event Design & Styling на настани од EventTrix во вредност од 12 338 ден. (199€) по цена од 496 ден. (8€)

Цена

496 ден.

Вредност

12338 ден.

Попуст

96%

Заштеда

11842 ден.

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс за Event Design & Styling на настани

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.12.2019 до 15.02.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Event Design & Styling на настани
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.  
 • Активирањето на курсот можете да го направите во рамките од една година по регистрацијата
 • По активацијата на курсот часовите потребно е да ги завршите во рамките од 60 последователни дена
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до EventTrix 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online
 • Не е потребно предзнаење или претходно искуство
 • За да започнете со курсот треба да го внесете горниот код од купонот (без #) на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на Email: [email protected]
 • Преку следење на овој курс ќе научита да: организирате успешен настан, комуникација, со клиенти, менаџирање со трошоци, соработка со добавувачи, општ протокол, креирање на предлог настан, ќе се запознаете со практични вистински примери и стратегии
 • По завршувањето на секој модул следи онлајн тестирање на стекнатото знаење
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Овој курс е комплетно акредитиран од ICOES (Интернационалниот совет за Онлајн едукативни стандарди) WWW.ICOES.ORG
 • Повеќе за курсот може да погледнете ТУКА 

Опис

Планирање и организација на настани е голема индустрија. Во секој сфера луѓето слават, прават промоции, забави, лансираат нови производи и услуги и се повеќе настани се организираат на глобално ниво, на професионален начин и со стил како никогаш до сега. Можностите за градење на ваков тип на кариера се неограничени. Со стекнување на потребните вештини вие ќе можете да:

 • Менаџирање на промоции на книги, отворање на нови продавници и лансирање на нови брендови
 • Организација на корпоративни и политички настани
 • Помош на добротворни организации да привлечат внимание преку голем настан
 • Да организирате музички, танцов, театров и филмски фестивал или спортски настан
 • Менаџирање и организација на помали интимни прослави како што се свадби, родендени и годишнини

Искористете ја оваа шанса да ја лансирате својата профитабилна кариера, кој ќе ви овозможи независнот, флексибилност, исполнетост и слобода. EventTrix ќе Ве подготви да бидете професионален организатор на настани од почеток. Преку овој курс ќе се насочите на:

 • Принципите на проект менаџментот и менаџментот на настани
 • Практични чекори за придобивање на клиенти и контакти
 • Менаџирање со трошоци, ресурси, простори и спонзори
 • Чекор по чекор водич за креаирање на детален временски распоред за организирање на деновите пред настанот како и денот на настанот
 • Општ следење на протокол (подготовка на покани, распоред на гости, дрес код)
 • Crisis менаџмент

Овој курс покрива 45 теми низ 7 модули и интерактивна платформа на учење со вклучени 16 видео туторијали.

 • Модул 1 – Што е менаџмент на настани
 • Модул 2 – Типови на настани
 • Модул 3 – Соработка со клиенти
 • Модул 4 – Чекори при планирање на настан
 • Модул 5 – Покани и дрес код
 • Модул 6 – Распоред на маси и бон тон
 • Модул 7 – Настанот

Овој курс е комплетно акредитиран од ICOES (Интернационалниот совет за Онлајн едукативни стандарди) WWW.ICOES.ORG

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.