Cyber Monday! Модерен револуционерен тренинг за брзи резултати! 50% попуст на пакет од 5 тренинзи со електро-мускулна стимулација (EMC) со личен тренер во Maxifit во вредност од 4000 ден. по цена од 1990 ден.

Цена

1990 ден.

Вредност

4000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

2010 ден.

Купени: 16

 • Владимир Полежановски Скопје

  Одведи ме таму

  071 875 874

  [email protected]

Добивате

Пакет од 5 тренинзи со електро-мускулна стимулација (EMC) во времетраење од 20 мин. со личен тренер

 • Динамиката на тренинзите е во договор со компанијата Maxifit
 • Еден 20 минутен тренинг еднаш неделно е еднакво ефикасен на 3 тренизи од 90 мин. со средна тежина
 • Во понудата е вклучено пододело, пешкир и план за исхрана во Maxifit
 • Времетраење на пакетот: 1 месец

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 31.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот потребно е лично да се пријавите директно во студиото со приложување на купонот.
 • При пријавување ќе добиете дополнителни инструкции за закажување термин преку системот на компанијата.
 • Динамиката на тренинзите е во договор со компанијата Maxifit
 • Пакетот треба да се искористи во рок од еден месец по датумот на пријавувањето

Опис

MAXI FIT

ПРВО СТУДИО СО ЕЛЕКТРО-МУСКУЛНА СТИМУЛАЦИЈА ВО РЕГИОНОТ
ЕМС или електро-мускулна стимулација е иновативна фитнес технологија која за време на тренингот испраќа мали и сосема безболни електрични импулси дирекно до мускулите, а со тоа ги зголемува нивните природни контракции и го прави секој тренинг повеќекратно ефикасен. Оваа технологија се користи веќе со децении во медицината кај физиотерапијата и опоравување од повреди – а сега на иновативен начин ја користиме во фитнесот!

МОДЕРНО ОПРЕМЕН ПРОСТОР
Секое Maxifitm студио внимателно е дизајнирано за да обезбеди пријатна атмосфера за непречена работа на клиентот и тренерот. Вложивме во најквалитетна опрема за изведување на вежбите со помош на ЕМС технологијата – TRX, топки, гуми за вежбање и сл. Користејќи различна опрема на секој тренинг ја одржуваме динамичноста на вежбањето каде секој тренинг е различен.

СТРУЧНИ И ИСКУСНИ ТРЕНЕРИ
Секој наш тренер внимателно е одбран на база на претходно искуство со фитнесот, интересите и подготвеноста цело време да ги следи и учи новите трендови кои на нашите клиенти би им донеле најдобри резултати. Редовно вложуваме во нивна едукација – неколкупати годишно организираме работилници и предавања. Ги следиме промените за да секој наш клиент добие најдобра услуга.

ПОСЛЕДНА ГЕНЕРАЦИЈА НА ЕМС УРЕД
Моментално на пазарот е еден од најквалитетните и најнаградувани уреди за електро-мускулна стимулација. Први во регионот го воведовме безжичното вежбање (без кабел). Од производителот редовно набавуваме најнови модели на уреди и надградба на софтверот.

Уживајте во модерен, динамичен и ефикасен тренинг во нашето студио во Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.