Зимскa релаксација во Банско (05.01-19.01.2020)! 15% попуст на 3 или 4 HB ноќевања во хотел Maria Antoaneta 3* или хотел Emerald 4* + вклучен автобуски превоз + СПА во вредност од Т.А Бисер Пром

Цена од

6150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7260 ден.

Попуст

15%

Заштеда

1110 ден.

Купени: 6

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  [email protected], [email protected]

Добивате

3/4 HB ноќевање по лице во хотел по избор:

Опции на понудата:

4 HB ноќевања во хотел Maria Antoaneta 3* (05.01-09.01.2020) 8,140 ден. (131 еур)
6,900 ден. (111 еур)
3 HB ноќевања во хотел Emerald (09.01-12.01.2020) 7,490 ден. (121 еур)
6,350 ден. (102 еур)
4 HB ноќевања во хотел Emerald (12.01-16.01.2020) 8,850 ден. (143 еур)
7,500 ден. (121 еур)
4 HB ноќевања во хотел Maria Antoaneta 3* (12.01-16.01.2020) 8,500 ден. (137 еур)
7,200 ден. (116 еур)
3 HB ноќевања во хотел Maria Antoaneta 3* (16.01-19.01.2020) 7,260 ден. (117 еур)
6,150 ден. (99 еур)
3 HB ноќевања во хотел Emerald (16.01-19.01.2020) 7,500 ден. (121 еур)
6,350 ден. (102 еур)
1 HB ноќевање со сопствен превоз во хотел Maria Antoaneta 3* 1,798 ден. (29 еур)
1 HB ноќевање со сопствен превоз во хотел Emerald 1,860 ден. (30 еур)

 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Банско - Скопје
 • Kористење на СПА центар
 • Бесплатно Wi-Fi во фоајето на хотелите (во собите се доплаќа)
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.01.2020 до 19.01.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Тргнувањето е во 07:00 часот пред Дрво Декор
 • Враќање во 14:00 часот по локално време
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Доплати за хотел Maria Antoaneta:
 • За дете од 0- 5.99 години со двајца возрасни се доплаќа 1800 ден.
 • Дете од 6 до 11.99 години со двајца возрасни се доплаќа 3500 ден. за 3 ноќевања, додека за 4 ноќевања изнесува 3900 ден.
 • Доплати за хотел Emerald:
 • За дете од 0- 5.99 години со двајца возрасни се доплаќа 1800 ден.
 • Дете од 6 до 11.99 години со двајца возрасни се доплаќа 3700 ден. за 3 ноќевања, додека за 4 ноќевања изнесува 4300 ден.
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотел Maria Antoaneta - се наоѓа на 100 метри од почетната станица на гондолата

Хотелот Maria-Antoaneta е прекрасен хотел со три ѕвезди на одлична локација во срцето на живописното Банско. Хотелот е идеален избор за фамилијарен одмор, скијање или пак романтичен викенд за двајца, во секој период од годината. Хотелот нуди импресивна глетка кон Пирин планина. При прокетирањето на овој објект се внимавало на тоа секој прозорец и секоја тераса да претставува величенствена панорама кон планината. Хотелот располага со Спа центар – внатрешен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес и масажен центар.

Хотел Emerald се наоѓа на 50 метри од почетната станица на гондолата

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.