10 ја следат оваа компанија


Еко-Песок за мачки

180 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

ЕКО-ПЕСОКОТ за мачки е природен, нетоксичен производ, безбеден за Вашето милениче, но и за човековата околина. Песокот е биоразградлив, може да се додава во компост, а и да се отстранува во градскиот одвод. Еко-песокот за мачки:

  • Спречува појава на лоши мириси
  • Нежен е за шепите
  • Нуди иновативно решение за комплетен комфорт на Вашата мачка. До 30% зголемена апсорпција и гарантирана сувост.
  • Се произведува во 3 варијанти: основен, со мирис на лаванда и про ( со зголемена моќ на апсорпција)

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

МамаОргана е еко-компанија која од отпад од храна, произведува органски ѓубрива, со цел да им помогне на фармерите и урбаните градинари, во одгледувањето наздрава и чиста храна.

За поголемо еко влијание во што повеќе сфери од секојдневниот живот, покрај подобрувачите на почви, тие во својот асортиман ги нудат Еко песокот за мачки (природна алтернатива на силиконските песоци) и FreshAir on-a-plate (комбинација на билки за прочистување на воздух во внатрешни простории).

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.