До 51% попуст на јадење по избор: хот дог, хамбургер, вегебургер, чикенбургер, тост + голем пофрит, цезар салата или вафла во Dozzy Burger

Цена од

59 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

120 ден.

Попуст

51%

Заштеда

61 ден.

Преостанато време

Купени: 172

 • Ул. Тетовска (до Олимписки базен, кај Корчагин)

  Одведи ме таму

  070 685 999

Добивате

Опции на понудата:

Вафла рафаело/нутела 140 ден. 69 ден.
Хот дог + голем помфрит 120 ден. 59 ден.
Хамбургер + голем помфрит 180 ден. 99 ден.
Вегебургер + голем помфрит 200 ден. 99 ден.
Чикенбургер + голем помфрит 200 ден. 99 ден.
Цезар салата 150 ден. 75 ден.
Тост шунка + голем помфрит 120 ден. 59 ден.

*Составот на јадењата може да се види во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2019 до 31.01.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за седење и за носење

Опис

Состав на јадењата:

 • Хамбургер + помфрит - (бриош бургер лепче, јунешка плескавица 160гр, марула, домат, кромид, кисели краставички, бургер сос, помфрит)
 • Чикенбургер + помфрит (бриош бургер/интегрално лепче, пилешки стек 160 гр, марула, домат, кисели краставички, бургер сос)
 • Вегебургер + помфрит (интегрално црно бургер лепче, плескавица од зеленчук 150гр, ајдамер кашкавал, марула, домат, свежи краставички, маслинки, кромид, тартар сос, помфрит)
 • Цезар салата (марула, пилешки стек, пармезан, кубети, пченка, дресинг)
 • Тост шунка (тост лепче, пилешка шунка, ајдамер кашкавал, кечап, мајонез)
 • Вафла со нутела или рафаело крем (нутела/рафаело крем, чоколадни мрвици, чоколаден прелив)
 • Хот дог (пилешка виршла, кечап, мајонез, сенф, кисели краставички)

Повелете во Dozzy Burger и уверете се во прекрасниот вкус!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.