Пресели се без мака! Купон од 299 ден. со кој добивате 20% попуст на селидба, пренос и транспорт на инвентар и предмети од станови, куќи и деловни простории од Dora House Service

Цена

299 ден.

Купени: 2

Добивате

Купон од 299 ден. со кој добивате 20% попуст на селидба/релокација/пренос на инвентар и предмети од вашите станови, куќи и деловни простори

*Транспортот се врши со камион или комбе прилагодено за максимална заштита на предметите

*Редовната цена на услугата започува од 6000 ден. зависно од локацијата, бројот на парчиња мебел, потребата од демонтажа и монтажа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.01.2020 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително е да се јавите на телефон и да се информирате за цената на вашата услуга и да го резервирате вашиот термин.

Опис

Релокација/Селидба/Пренесување на различен инвентар и предмети од вашите станови, куќи и деловни простори

Вршиме пренесување како и транспорт на вашите ствари со специjални возила за таа намена така што максимално да се зачувуваат на највисоко ниво без било какво оштетување притоа. Пакувањето на вашите ствари при селидба (алишта, садови, документи, деловен мебел и инвентарот, како и архивата) се прави во специjални кутии создадени само за овој вид на услуги како и со дополнителни фолии кои служат за заштита од кршење и уништување.

Dora House Service се грижи за:

 • Релокација/пренесување на инвентарот од вашите станови, куќи или деловен простор.
 • Товарење на специјални стоки (пример: различни уметнички дела, сефови, генератори, банкомати, фрижидери итн)
 • Пакетирање
 • Монтирање/Расклопување (пример: кујна, шкафови, кревети, деловен мебел итн)
 • Складирање (чување на вашите предмети во одреден период кој ви е потребен)
 • Преселување низ Македонија

ПРЕСЕЛИ СЕ БЕЗ МАКА, БИДИ ГОСПОДИН!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.