2 ја следат оваа компанија


Женски штикли во повеќе дезени - DOGO High Heels

5530 ден.

2765 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Внимание! Овие особени високи потпетици со индивидуален дизајн се наменети за самоуверени жени.  Со овие штикли на платформа, загарантиран ви е посебен изглед. Високата потпетица доловува силуета како од сон, а лесниот начин на облакање го олеснува носењето и соблекувањето. Овие штикли се изработени од висококалитетна синтетичка кожа со извонредна изработка, а внатрешноста е поставена со памучна облога и ви обезбедува удобен изглед. Покрај тоа, стабилноста на штиклата ви овозможува и оптимално уживање дури и кога трчкате за да не задоцните.

Големини: 36-41

Изработка: рачно производство / handmade.

Надворешен материјал: висококвалитетна синтетичка кожа

Внатрешност: синтетичка кожа

Принт: со несолвентни бои- без растворувачи, без канцерогени супстанци.    

Влошка: синтетичка

Форма на пета: стилето

Висина на потпетица: 10 cm (интегрирана плаформа 2 см, така што падот е на висина од 8 см)

Совет за големина: нормален калап. Одберете го вашето нормално бројче.

Совет за одлжување: Дизајните на нашите чевли и чанти се нанесени на површината со несолвентни бои (без растворувачи). Тие не би требало да се негуваат со производи кои содржат хемија. За нивно чистење препорачуваме само влажно марамче.

               

Детали за испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
  • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 397 969
  • Види ја продавницата на "DoGo" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

DоGо е горд пионер на првиот принтан креативен дизајн на чевли. Секој производ е креиран на начин да отскокнува од околината со доза на хумор и уникатен стил. Во своето портфолио, DоGо брендот брои повеќе од 5.000 оригинални дизајни на чевли, чанти, облека и декоративни предмети.

Поттикнати од мотото “Персонализирај го својот живот”, нашите клиенти имаат можност да ја изразат својата индивидуалност со избор на омилениот дизајн од морето уникатни, креативни и иновативни DoGo производи.

Покрај својот впечатлив изглед, DoGo моделите се карактеризираат со префинета рачна изработка и користење на вегански материјали. Брендот веќе неколку години се грижи за заштита на животните и животната средина и ги поддржува сите оние кои се залагаат за еколошки свесното производство.

На инспиративниот дух на DoGo влијаат артистични луѓе од најразлични делови на Светот. Затоа на производите на DoGo можете да ги пронајдете вашиот омилен град, позната личност, стихови од песна, миленичиња, цртан лик, саканото годишно време итн.

Нашите рачно изработени производи им овозможуваат на оние кои се во потрага по необично и оригинално парче, да се изразат себеси и својот креативен дух.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.