Одмор во Банско (Март)! До 63% попуст на ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА во Hotel Mountain Paradise

Цена од

2232 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5952 ден.

Попуст

63%

Заштеда

3720 ден.

Преостанато време

Купени: 55

 • Mountain Paradise By The Walnut Tree, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 888 824894; +359 749 52424; +359 885 998199

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за ноќевања во сместување и период по избор:

Опции на понудата:

HB ноќевање во студио (18.01-10.03.2023) 4,216 ден. (68 еур)
2,480 ден. (40 еур)
HB ноќевање во еднособен апартман (18.01-10.03.2023) 4,464 ден. (72 еур)
2,542 ден. (41 еур)
HB ноќевање во двособен апартман (18.01-10.03.2023) 5,952 ден. (96 еур)
2,542 ден. (41 еур)
HB ноќевање во студио (11.03-31.03.2023) 4,216 ден. (68 еур)
2,170 ден. (35 еур)
HB ноќевање во еднособен апартман (11.03-31.03.2023) 4,464 ден. (72 еур)
2,232 ден. (36 еур)
HB ноќевање во двособен апартман (11.03-31.03.2023) 5,952 ден. (96 еур)
2,232 ден. (36 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор
 • Користење на СПА (покриен затоплен базен, парна бања, солена соба, сауна)
 • Детско катче
 • Паркинг пред хотелот
 • Wi-Fi
 • Осигурување, туристичка такса и данок

*Понудата не важи од 29.01 до 05.02.2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.01.2023 до 31.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон +359 888 890 173; +359 749 84 009 или е-маил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на е-маил адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата не важи од 29.01 до 05.02.2023
 • Сместувањето е во студио, еднособен апартман или двособен апартман
 • Во студио може да се сместат 2 возрасни.
 • Во еднособен апартман може да се сместат 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасно лице
 • Во двособен апартман може да се сместат 4 возрасни + 2 дете до 11,99 години или вкупно 5 возрасни лица
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • При ниска пополнетост на хотелот (помалку од 25 луѓе) оброците се служат според претходно договорено мени
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За дете до 5.99 г. престојот е бесплатен ако престојува со две возрасни лица
 • За прво дете од 5.99 до 11.99 г. се доплаќа 50% од цената на купонот на дополнително легло 
 • За второ дете до 11.99 г. престојот е бесплатен 
 • За трето возрасно лице се доплаќа 70% од цената на купонот
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот

Опис

Се наоѓа во Банско на 390 метри од жичарата. Овој хотел нуди бесплатен пристап до внатрешен базен и спа центар со сауна и топла када. Бесплатен Интернет е достапен внатре и надвор од хотелот. Сите единици имаат кабловска телевизија, дел за седење и приватна бања со туш и тоалети. Посетителите уживаат во погледот кон околните планини. Mountain Paradise by the Walnut Trees Aparthotel исто така нуди ресторан и лоби бар. 

Појадок - 08:00 - 10.00 ч.

Корнфлекс, мусли, кравјо сирење, кашкавал, кашкавал, колбаси, чадена колбас, маслинки, домати, краставици, јогурт, свежо млеко, пржени јајца, варени јајца, пржени лепчиња, колачи, овошје според сезона, леб, минерална вода, сок, кафе, чај.

Вечера - 18.00 - 20.00 ч.

Салати, скара, разни видови на месо и не-апетитни предјадења и јадења, остатоци, десерти и овошје

 • При помалку од 25 лица исхраната е по сет мени.
 • Програмата започнува со вечера и завшува со ручек.
 • Појадок, ручек и вечера се одржуваат во ресторанот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.