Cyber Monday! Уникатни вкусови во луксузен амбиент! 40% попуст на рижото со масло од сипа и лигњи, пилешка салата, бавно готвено јунешко или cheesecake во Distrikt Bar & Kitchen

Цена од

144 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

240 ден.

Попуст

40%

Заштеда

96 ден.

Купени: 154

Добивате

Опции на понудата:

Black ink risotto (со масло од сипа и лигњи) 590 ден. 354 ден.
Пилешка салата (пилешко месо, јаболко, брусница, мајонез) 240 ден. 144 ден.
Бавно готвено јунешко (предјадење со сецкано јунешко месо и пире од фанел) 350 ден. 210 ден.
Cheesecake 250 ден. 150 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.11.2019 до 20.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи за носење
 • При нарачката на храната во ресторанот потребно е да нагласите дека сте со Grouper купон со цел евиденција во системот на компанијата, во спротивно ќе се наплати редовната цена од менито

Опис

Состав на јадењата:

 • Black ink risotto (со масло од сипа и лигњи)
 • Пилешка салата (пилешко месо, јаболко, брусница, мајонез) 
 • Бавно готвено јунешко (предјадење со сецкано јунешко месо и пире од фанел)
 • Cheesecake 

District Bar & Kitchen е место за јадење со релаксирана и пријатна атмосфера, добра услуга и искусен персонал.

Нашето мени е мултикултурно и го вклучува македонското, медитеранското и источноевропското влијание.

Стилски лајт бар се трансформира од живописното кафе во текот на денот во бар каде рачно изработени коктели се служат во попладневните часови. Ресторанот има моќни вибрации од моментот кога ќе влезете, без оглед на тоа дали влегувате низ влезот на улицата, каде што ќе бидете пречекани од нашиот енергичен и пријателски тим, или преку хотелот каде што погледот, мирисот и звуците кои доаѓаат од отворена кујна ќе ве однесе до центарот на сите случувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.