31% попуст на квантна анализа за откривање на причините за диабет и покачени масти, замастен дрн дроб, метаболичен синдром, пореметување на метаболизмот од Одлично здравје во вредност од 1000 ден. по цена од 690 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

 • Дете Татуличе 8А

  Одведи ме таму

  078 332 564

Добивате

Квантна анализа за откривање на причините за диабет и покачени масти, замастен дрн дроб, метаболичен синдром и пореметување на метаболизмот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.11.2019 до 20.01.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Прегледот опфаќа:

 • преглед на панкреас
 • преглед на тиоидна жлезда и надбубрег
 • испитување на габички, бактерии, вируси и паразити во дигестивниот тракт кои многу често можат да бидат причина за неправилно функционирање на панкреасот
 • испитување на функција на црн дроб , замастеност во црниот дроб како и постоење на талог и каменчиња во жолчката
 • испитување на функцијата на слезена и панкреас
 • постоење на анемија
 • слабост во циркулација
 • последици од дијабет и масти во крвта како што се атерсклероза,срцеви болести, заболувања на очите, слаба циркулација и други болести
 • испитување на преосетливост и алергија на повеќе од 100 видови на храна
 • испитување на осетливост на глутен

Дијагностиката се врши со квантна анализа со медицински софтвер.
Дијагностиката ја прави Д-р. Весна Нешевска Стефановиќ сппецијалист по комплементарна медицина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.