Дестинација Македонија! Одмор на Охридското езеро во Септември и Октомври! 20% попуст на ноќевање по избор за едно, две, три или четири лица во соба или студио по избор во Вила Анастасија, Охрид

Цена од

750 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

940 ден.

Попуст

20%

Заштеда

190 ден.

Преостанато време

Купени: 14

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за едно лице во соба со заеднички тоалет и кујна 940 ден. (15 еур)
750 ден. (12 еур)
Ноќевање за две лица во соба со заеднички тоалет и кујна 1,240 ден. (20 еур)
990 ден. (16 еур)
Ноќевање за едно лице во студио со бања и кујна 1,500 ден. (24 еур)
1,200 ден. (19 еур)
Ноќевање за две лица во студио со бања и кујна 2,060 ден. (33 еур)
1,650 ден. (27 еур)
Ноќевање за три лица во студио со бања и кујна 2,490 ден. (40 еур)
1,990 ден. (32 еур)
Ноќевање за четири лица во студио со бања и кујна 2,990 ден. (48 еур)
2,390 ден. (39 еур)
Ноќевање за две лица во соба со сопствена бања 2,240 ден. (36 еур)
1,790 ден. (29 еур)
Ноќевање за три лица во соба со сопствена бања 2,310 ден. (37 еур)
1,850 ден. (30 еур)
Ноќевање за четири лица во соба со сопствена бања 3,110 ден. (50 еур)
2,490 ден. (40 еур)
Ноќевање за три лица во соба со заеднички тоалет и кујна 1,860 ден. (30 еур)
1,490 ден. (24 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.07.2020 до 21.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите резервација
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од апартманите со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе ноќевања.
 • Доколку сакате да искориститие ваучер за туризам следете ги следните инструкции https://grouper.mk/domasiedoma
 • Ваучерот за туризам може исклучиво да го користи лицето на чиешто име гласи ваучерот и истиот не може да биде предаден на користење на трето лице.
 • Доколку не се искористи полната сума на ваучерот не се враќа кусур.
 • Доколку сакате да го искористите купонот за време на викенд потребно е да купите минимум 2 купони, односно да престојувате минимум 2 ноќи
 • Плаќање на туристичка такса 40 ден. од ден во вилата

Опис

Престојувајте во Охрид во нова, модерна и удобна вила, во самото градско подрачје и во пријатен сенковит амбиент крај самата Црква „Св. Ѓорѓија“ од почетокот на 19-ти век, со пријатни домаќини кои во секое време ви стојат на располагање. Вила Охрид Анастасија е оддалечена 10 минути одење пеш од Охридското езеро, а 1100 метри е оддалечена од стариот град. Студијата се опремени со сопствено купатило со туш кабина и чаена кујна со фрижидер. А пак секоја соба има ТВ со кабловска телевизија. Собите користат заедничко купатило и кујна за разлика од студијата кој имаат сопсвена кујна и купатило. Секое студио или соба има сопсвен балкон. Гостите можат да користат безжичен интернет и приватен бесплатен паркинг.

Зошто Grouper тимот ви препорачува да го посетите ОХРИД  

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.