Ослободете се од несаканите влакненца! До 51% попуст на депилација по избор во Студио Ројал

Цена од

49 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

51%

Заштеда

51 ден.

Купени: 3

Добивате

Опции на понудата:

Раце 250 ден. 139 ден.
Нозе 700 ден. 449 ден.
Интима 600 ден. 449 ден.
Пазуви 300 ден. 199 ден.
Надусници 100 ден. 49 ден.
Веѓи 350 ден. 249 ден.

*Се работи со ладен восок за раце и нозе а топол за интима, лице и пазуви
*Депилацијата е само за жени

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.10.2023 до 25.12.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета за жени
  • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.