50% попуст на целосна депилација во Салон за убавина Наташа Angels во вредност од 800 ден. по цена од 390 ден.

img

Цена

390 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

51%

Заштеда

410 ден.

Купени: 5

Добивате

Депилација: нозе + интима + раце

* Депилацијата е со ладен восок (освен интимата)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 23.06.2020 до 31.07.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

За компанијата

Салонот за убавина Наташа "Angels" ви ги нуди следните услуги:

  • Маникир и педикир
  • Нега на лице
  • Депилација
  • Масажи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.