За релаксиран престој далеку од метежот во Париз (21.11-01.03.2020)! До 39% попуст на 2, 3 или 4 ноќевања за 2 лица со појадок во Cour Seine Hotel, Courbevoie France

Цена од

6200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

8618 ден.

Попуст

28%

Заштеда

2418 ден.

Преостанато време

 • Hôtel Courseine, Avenue Marceau, Courbevoie, France

  Одведи ме таму

  +33 1 43 33 57 04

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

2 ВВ ноќевања за 2 лица 8,618 ден. (139 еур)
6,200 ден. (100 еур)
3 ВВ ноќевања за 2 лица 17,236 ден. (278 еур)
10,554 ден. (170 еур)
4 ВВ ноќевања за 2 лица 25,854 ден. (417 еур)
15,795 ден. (255 еур)

Во понудата е вклучено:

 • 2, 3 или 4 ноќевања за 2 лица со појадок во стандардна двокреветна просторија
 • Бесплатно WiFi

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.11.2019 до 01.03.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на [email protected]
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на [email protected] за потврда на резервацијата.
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Пријавувањето во хотелот е од 15:00 часот, одјавување е до 10:00 часот

Опис

Добредојдовте во хотелот CourSeine. Далеку од метежот и вревата на францускиот главен град и зуењето на Ла Дефенс, нашиот триѕвезден хотел во центарот на градот Курбево е оригинално засолниште каде можете да се одморите и да се одморите по содржината на вашето срце.

Се фокусиравме на зачувување на париското чувство на нашиот хотел за време на неодамнешните реновирања бидејќи сакаме нашите гости да уживаат во автентичен амбиент. Нашите 33 соби имаат модерен, елегантен дизајн кој убаво е во спротивност со архитектурата на оваа историска, наведена зграда на наследство.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.