Нега на вашиот автомобил! До 50% попуст на хемиско чистење или двослојно полирање на автомобил по избор од Cleaning Centar

Цена од

1250 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1250 ден.

Преостанато време

Добивате

Опции на понудата:

Детално длабинско хемиско чистење на возило 2,500 ден. 1,250 ден.
Двослојно полирање на возило со прозиводи на Marfa (Menzerna) 5,000 ден. 2,500 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.10.2020 до 22.12.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резeрвација на термин

Опис

Автоперална Cleaning Centar нуди комплетно и длабинско хемиско чистење на внатрешноста на вашиот автомобил и надворешно двослојно полирање  со производите на Marfa (Menzerna) со што ќе се врати сјајот и ќе се извадат површинските гребаници.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.