7 ја следат оваа компанија


BRAUN тример за коса и брада Beard trimmer BT3021 + бесплатна достава

4499 ден.

4049 ден.

Купени:

2

Шифра:

B1401024

Опис

Braun BT3021 тример за коса и брада - креирајте различни стилови и облици со помош на 20-те подесувања за должина и ножињата кои се дизајнирани да бидат секогаш наострени за целосно прецизни линии.

Производот содржи:

 • лесно може да се измие и исчисти под воден млаз
 • ножињата се дизајнитрани да бидат секогаш остри
 • батерија која целосно се полната за 10 часа и при тоа може да работи 40 мин. 
 • 1 чешле, кое во комбинација со 20-те подесувања можете да одберете помеѓу должина од 1-10мм.
 • со својот паметен кабел, автоматски се адаптира на секоја волтажа помеѓу 100V и 240V, со што станува идеален апарат за секое патување
 • Лед сијаличка која покажува кога батеријата е празна и статусот на полнење
 • четкичка за чистење на главата.

ГАРАНЦИЈА 2 години

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.