7 ја следат оваа компанија


Bobbi Brown - креми за нега на пределот околу очите

2845 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

BOBBI BROWN EXTRA EYE REPAIR MOISTURE CREAM , 15ml

Најпродаван крем за околу очи со богата текстура и концентрирана формула која што видливо ги оживува уморните очи. Содржи формула богата со пептиди, природни растителни масла, кои што го поттикнуваат природниот колаген на кожата. Делуваат на фините линии, борчките, темни кругови, потеченост и сува кожа на пределот околу очите. Не содржи парабени и сулфати.

BOBBI BROWN HYDRATING EYE CREAM, 15ml

Нежен, брзо апсорбирачки крем за околу очи формулиран со нашиот препознатлив ENRICHED MINERAL WATER BLEND комплекс кој ги содржи сите потребни минерали за целосен рестарт на кожата. Помага во борбата против надуеност, фини линии и брчки околу очите.

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
  • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
  • Види ја продавницата на Орбико овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.