7 ја следат оваа компанија


Bobbi Brown - молив за веѓи

2440 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

BOBBI BROWN PERFECTLY DEFINED LONG WEAR BROW PENCIL, 0.33g 

Прецизен, долготраен молив за веѓи. Овозможува дефиниран изглед, формулата е водоотпорна. Од едната страна е молив за совршено обликување, а од другата е четкичка за расчешлување и дефинирање. Достапен во нијанса: Espresso.

 

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
  • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
  • Види ја продавницата на Орбико овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.