Black Friday WАRМ UP: SPORT VISION! Понудата која ја чекавте, најголемиот попуст на спортска опрема! Купон од 69 ден. со кој добивате до 70% комбиниран попуст на цел асортиман на производи од светски брендови: Nike, Adidas, Reebok, Puma и многу други

Цена

69 ден.

Купени: 1706

 • Sport Vision OUTLET Бул. 8ми Септември бр. 13 (СЦ Борис Трајковски)

  Одведи ме таму

  02 3074 858

  [email protected]

 • Бул. Јане Сандански 71А (Капитол Мол, 2 кат)

  Одведи ме таму

  02 2448 190

  [email protected]

 • Струмица - ул. Ленинова (ТЦ Глобал, 1 кат)

  Одведи ме таму

  034 349 930

  [email protected]

 • Битола - ул. Димитар Илиевски Мурато 2

  Одведи ме таму

  047 288 220

  [email protected]

 • Тетово - ул. Илирија бб (ТЦ Палма мол, 1 кат)

  Одведи ме таму

  076 350 561

  [email protected]

 • Штип ул. Карл Маркс бр.60 (до Angels Cafe)

  Одведи ме таму

  032 606 867

  [email protected]

 • Прилеп - ул. Маршал Тито 36

  Одведи ме таму

  075 411 124

  [email protected]

 • ул. Св. Кирил и Методиј бр. 13 (Ramstore Mall)

  Одведи ме таму

  075 411 125

  [email protected]

 • Куманово - ул. Моша Пијаде бр. 14 лок. 2 (ТЦ Сума)

  Одведи ме таму

  075 268 129

  [email protected]

 • Sport Vision Kids - ул. Љубљанска 4 (ТЦ Скопје Сити Мол, 2 кат)

  Одведи ме таму

  02 3073 960

  [email protected]

 • ул. Љубљанска 4 (ТЦ Скопје Сити Мол, 2 кат)

  Одведи ме таму

  02 3073 810, 02 3073 960, 02 3090 082

  [email protected]

 • Скопје, Sport Vision OUTLET, Point Retail Park

  Одведи ме таму

  02 3073 810, 02 3073 960, 02 3090 082

  [email protected]

 • Струга - Маршал Тито 62

  Одведи ме таму

  02 3073 810, 02 3073 960, 02 3090 082

  [email protected]

 • Охрид, Св. Климент Охридски Бр.1

  Одведи ме таму

  02 3073 810, 02 3073 960, 02 3090 082

  [email protected]

 • Sport Vision OUTLET- Скопје, нас. Аеродром 3-та Македонска Бригада

  Одведи ме таму

  02 3073 810, 02 3073 960, 02 3090 082

  [email protected]

Добивате

Купон од 69 денари со кој добивате:

 • 50% попуст на производите од новите колекции на брендовите Lonsdale и Slazenger
 • 30% попуст на производите од новите колекции на брендовите Reebok, Champion, Ellesse, J2C, Umbro, Kander, Rider, Skechers, New Balance, Converse
 • 20% попуст на производите од новите колекции на брендовите Nike, Аdidas, Puma, Ice Peak, Under Armour, Timberland, Salomon, New Era, The North Face
 • 10% дополнителен попуст на целиот асортиман на веќе намалените цени со попусти до 50% во Sport Vision и до 70% Sport Vision Outlet

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.11.2020 до 16.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи во продавниците на Sport Vision и Sport Vision OUTLET
 • Еден купон важи за 1 парче облека или обувки
 • За повеќе парчиња потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Sport Vision
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Како успешен тим, компанијата Sport Vision се води според филозофијата и слоганот “НИЕ СМЕ ЕКИПА”.

Sport Vision е модерна компанија која се карактеризира со флексибилност, професионалност, динамична стратегија за развој, како и ориентираност кон пазарот со препознатливи брендови. Малопродажната мрежа брои повеќе од 280 продажни објекти во 9 држави – Србија, Босна и Херцеговина, Црна Гора, Македонија, Хрватска, Албанија, Бугарија, Романија и Словенија.

Нашата компанија е корисник на Sports Direct (IBML) лиценците за подрачјето на земјите на територијата на поранешна Југославија, Србија, Босна и Херцеговина, Црна Гора, Македонија, Хрватска и Албанија.

Sport Vision е партнер на водечките светски брендови како што се: Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Timberland, Converse и други. Освен тоа, Sport Vision поседува лиценца за производство и дистрибуција на реномираните брендови како што се: Champion, Umbro, Lotto, Ellesse, Lonsdale, Karrimor и други.

НАШАТА МИСИЈА

Целиме кон тоа да станеме најдобриот малопродажен ланец за спортска опрема на Балканот. Настојуваме да оствариме активна врска со партнерите, клиентите и купувачите, како и активно да чекориме напред.

НАШАТА ВИЗИЈА

Веруваме во напредок, следиме и применуваме новитети, не се плашиме од непровереното и веруваме  дека она што е добро, можеме да го оствариме. Sport Vision е синоним за “СÈ НА ЕДНО МЕСТО”.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.