Black Friday! 99% попуст на оnline курс за изучување на шпански јазик за ниво по избор во времетраење од 6 месеци + бесплатен сертификат од Cervantes Idiomas во вредност од 18 538 ден. (299 €) по цена од 248 ден. (4€)

Цена

248 ден.

Вредност

18538 ден.

Попуст

99%

Заштеда

18290 ден.

Купени: 11

 • 3030 North Rocky Point Drive West, Tampa, FL 33607, USA

  Одведи ме таму

  o[email protected]

Добивате

Оnline курс за изучување шпански јазик за почетно или напредно ниво

 • Времетраење: 6 месеци
 • По завршување на курсот се добива сертификат во електронска форма

*Јазикот е достапен во 3 нивоа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.11.2023 до 15.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Provide voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот, а во полето Provide security code внесете го пин кодот на купонот
 • Валидноста на ваучерот е 2 месеца од денот на купувањето
 • По завршувањето на курсот добивате сертификат кој е признаен од врвни интернационални компании како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Cervantes Idiomas има долга традиција, со над 10 години искуство во предавање и учење шпански јазик од професионалци чиј мајчин јазик е шпанскиот.

Програмата е создадена во непосредна соработка со British Language Centre - водечки едукативен центар за јазици, TELC (The European Language Certificates) и со Pearson- најголемата едукативна компанија во светот.

Програмата на изучување на шпанскиот јазик се базира на модерни технолошки начини на изучување и истата е одобрена од илјадници студенти ширум светот.

Сите студенти кои ќе учат шпански јазик преку оваа платформа, добиваат сертификат (Certificate of Proficiency in Spanish) кој е признаен од врвни интернационални компании како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и многу други.

Повеќе информации за курсот можете да најдете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.