55% попуст на пакет од 8 електро терапии со акопресура од физиотерапевт од Be Fit Suplements (со домашна посета) во вредност од 8000 ден. по цена од 3590 ден.

Цена

3590 ден.

Вредност

8000 ден.

Попуст

55%

Заштеда

4410 ден.

 • Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 352 005

Добивате

Електро терапија со акопресура од физиотерапевт од Be Fit Suplements (со домашна посета)
*Времетраењето на една терапија е од 30-45 минути (во зависност од телото)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.04.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 071 352 005 (во период понеделник до петок од 11h до 19:30h)
 • Пакетот терапии се користи во рок од еден месец после првата дадена терапија
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Be Fit Suplements покрај спортската суплементација има и свој физиотерапевт кој ви нуди комплетна терапија во домашни услови. Електро терапија со акопресура е терапија која комплетно го регенерира вашиот мускулен систем.

Придобивки од терапијата:

 • Зајакнување на имунитет
 • Подобар метаболизам
 • Помина работа на срцето
 • Подобар респираторен систем 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.