За совршено чист автомобил! До 40% на комплетно перење на вашиот автомобил по избор: премиум или VIP перење во Avtoperalna GTC Carwash

Цена од

179 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

300 ден.

Попуст

40%

Заштеда

121 ден.

Преостанато време

Купени: 636

Добивате

Опции на понудата:

Премиум перење 300 ден. 179 ден.
VIP перење 500 ден. 349 ден.

Комплетно перење на вашиот автомобил по избор:

1. Премиум перење

 • чистење внатре и надвор
 • чистење пластика, бандажи и гуми
 • освежувач
 • заштитен каросериски восок и заштита на гуми

2. VIP перење

 • Премиум перење +
 • компресирано чистење со торнадо без пареа
 • длабинско чистење на тапацир со Sonax козметика, пластика и шал табла и бандажи
 • отстранување лесни флеки под притисок на 9 бара

*Понудата важи и за џипови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.06.2019 до 30.09.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за џипови!
 • Задолжителна е претходна резрвација на термин 
 • Паркингот на возилото е со соодветна доплата

Опис

Препуштете се на професионалците и добијте чист и блескав автомобил!

1. Перење на автомобил - Чистење внатре и надвор, чистење пластика, бандажи и гуми, освежувач, заштитен каросериски восок и заштита на гуми 

2. ВИП Перење - Се од перењето бр 1. + компресирано чистење со торнадо без пареа, длабинско чистење на тапацир со Sonax козметика, пластика и шал табла и бандажи + отстранување лесни флеки под притисок на 9 бара 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.