46 ја следат оваа компанија


- 31%

Dynamic Инсектицидна светилка 43W (9106) + 1 година гаранција

2000 ден.

1390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Површина од алуминиум
 • Димензии: 65 x 25 cm
 • Електрофореза третман
 • За површина: 100m2
 • Влезен напон: 220-230V
 • 50Hz
 • 43W
 • Напон за уништување 2000-2200V

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.