ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Најголем попуст досега во Arthurs до 80%! Купон од 79 ден. со кој добивате дополнителен попуст на веќе намалените цени на целиот асортиман на производи од брендовите CONVERSE, VANS, DR. MARTENS, HUMMEL, LOMER, PUMA, KAPPA, CARRERA

Купени: 3454

 • Ramstore Mall (1ви спрат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3165 706

 • City Mall (1ви Спрат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3080 460

 • ТЦ Беверли Хилс (приземје), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3127 317

 • GTC, Велосипедско-ролерска патека од десната страна на Вардар, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 3120 149

Добивате

 Купон од 79 ден. со кој добивате дополнителен попуст до 40% на веќе намалените цени до 50% на целиот асортиман на производи од следните брендовите:

 • Converse, Puma, Vans, Hummel, Lomer, Carrera, Saucony, Kappa

Со купонот добивате и попуст на брендовите кои не се со намалени цени:

 • 20% попуст на Converse класични старки, Vans Old School, Dr. Martens
 • 30% попуст на Copperminer и Arena

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.01.2020 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите продавници на Arthur's
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони 
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Arthur's
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Понудата важи и за онлајн купување преку веб страната http://shop.arthurs.com.mk
 • Потребно е да се регистрирате на веб страната и при креирање на нарачката во делот Коментар потребно е да го внесете купон код и пин код
 • Еден купон важи за еден производ при онлајн нарачка
 • За доставата на производите се плаќа 170 ден. и се врши во рок од 1 до 2 работни дена
 • Плаќањето се врши при испорака на производите на адресата наведена на профилот 
 • Дополнителниот попуст се пресметува пред самото плаќање на производите

Опис

ЗОШТО ОВАА ЗДЕЛКА Е ЗЛАТНА?

⭐ Над 6000 продадени купони.

⭐ Ексклузивни брендови со историја од 1908 година. 

⭐ Најпопуларните старки и обувки во светот!

Со оваа златна зделка добивате дополнителен до 40% попуст на сите веќе намалени цени. Моменталните намалувања на брендовите се следни:

 • Converse - нова колекција: дополнителен 30% на веќе намалени цени со 30%
 • Converse: дополнителен 30% на веќе намалени цени со 50% 
 • All Star класични старки: 20% попуст само со Grouper купон
 • Dr. Martens: 20% попуст само со Grouper купон
 • Hummel: дополнителен 40% на веќе намалени цени со 50%
 • Puma: дополнителен 40% на веќе намалени цени со 50% 
 • Vans (нова колекција): дополнителен 30% на веќе намалени цени со 30%
 • Vans old school (црна боја): 20% попуст сaмо со Grouper купон
 • Lommer: дополнителен 30% на веќе намалени цени со 30%
 • Carrera: дополнителен 30% на веќе намалени цени со 30%
 • Copperminer: 30% попуст сaмо со Grouper купон
 • Arena: 30% попуст сaмо со Grouper купон
 • Saucony: дополнителен 40% на веќе намалени цени со 50%
 • Kappa: дополнителен 30% на веќе намалени цени со 40-50%
 • Дополнителн 40% на веќе намалени цени со 65% на одредени модели од Puma и Hummel
   

Arthur’s

Компанија која скоро три децении е присутна на македонскиот пазар. Ексклузивни дистрибутери на брендовите Converse и Dr. Martens како и увозник на брендовите Puma, Vans, Hummel, Carrera, Coperrminer и Lomer. Со пет малопродажни објекти во Скопје како и големопродажна мрежа низ целата држава. Компанија која ги прати сите светски трендови и е целосно посветена на задоволството на своите потрошувачи.

Converse – Американска компанија, основана 1908 која првенствено произведува патики за кошарка како и ‘Lifestyle’ обувки и текстил.  Од 2003 год. е под сопственост на Nike Inc. Препознатливи по ѕвездата ‘Insignia’ како и ‘All Star’ гумениот ѓон и најпознатите патики во историјата Старки.

Puma –  Европска мултинационална компанија која своите почетоци ги има во Германија 1948. Трет по големина светски произведувач на спортска опрема кој е присутен во повеќе од 120 држави.

Vans – Американски произведувач на ‘скејт’ патики како и дополнителна опрема и текстил кои се својствени за екстремните спортови.

Hummel – Компанија за спортска опрема основана 1929 год. со седиште во Данска. Примарен фокус изработка на обувки и текстил за тимски спортови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.