Есенска прошетка низ убавата Битола (29.09 - 30.11.2020)! 59% попуст на ноќевање за две лица во Апартмани Саат Кула во вредност од 3690 ден. по цена од 1500 ден.

Цена

1500 ден.

Вредност

3690 ден.

Попуст

59%

Заштеда

2190 ден.

Преостанато време

 • ул. Петар Петровиќ Његош бр. 12, Битола

  Одведи ме таму

  070373707

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две лица во Апартмани Саат Кула

*Доплата за трето лице директно во апартманите 750 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите резервација телефонски
 • Доплата за трето лице директно во апартманите 750 ден.

Опис

Aпартманите Саат Кула, се наоѓаат веднаш до саат кулата во Битола, на само 50м од широк сокак. Луксузните и нови апартмани располагаат со двокреветни и трокреветни соби со можност за доплнителен кревет. Има и сопствен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.