42% попуст на aпаратен педикир со класичен лак за нокти во козметичко фризерско студио Тропик Белеца во вредност од 600 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

42%

Заштеда

250 ден.

Преостанато време

Купени: 13

 • Бул. Партизанска бр.66а-2/м2

  Одведи ме таму

  078831518

Добивате

Aпаратен педикир со класичен лак за нокти

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.03.2021 до 31.08.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета само за жени

Опис

Апаратен педикир е начин на кој се средуваат нокти без сечење и користење на инструменти. Ова е совршена алтернатива за средување на ноктите, особено ако ноктите се проблематични или деформирани. Ова е најбезбедна варијанта за плочката на ноктите и кожата, бидејќи травмирање е минимално. Исто така, се потенцира стерилноста на овој метод, бидејки било каква инфекција е целосно елиминирана.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.