47 ја следат оваа компанија


- 62%

Апарат за вентилација DOSPEL ProLine со големина по избор

1200 ден.

459 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Димензии на производите:

- F100

 • Дијаментар на отвор за вентилација: 9,5 cm
 • Длабочина на отвор за вентилација: 5,4 cm
 • Димензии на рамка за вентилација: 5 x 5 cm

- F120

 • Дијаментар на отвор за вентилација: 11,5 cm
 • Длабочина на отвор за вентилација: 5,5 cm
 • Димензии на рамка за вентилација:16 x 16 cm

- F150

 • Дијаметар на отвор за вентилација: 14,2 cm
 • Длабочина на отвор за вентилација: 6,5 cm
 • Димензии на рамка за вентилација: 19 x 19 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.