Early Booking: Велигден во Сончев Брег (14.04-17.04.2023)! До 26% попуст на пакет од две или три All Inclusive ноќевања + празничен ручек во Hotel Sun City, Сончев Брег

Цена од

4402 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6200 ден.

Попуст

29%

Заштеда

1798 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Понудата е по лице за број на ноќевања по избор 

Опции на понудата:

2 All Inclusive ноќевања + празничен ручек 5,897 ден. (95 еур)
4,402 ден. (71 еур)
3 All Inclusive ноќевања + празничен ручек 8,845 ден. (143 еур)
6,572 ден. (106 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • All Inclusive ноќевање по избор
 • Користење на базен + чадор
 • Празничен велигденски ручек на 16 април со бојадисано јагнешко месо јајца и урда
 • Детско игралиште 
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ
 • Бугарски безалкохолни и алкохолни пијалоци достапни на безен од 10:00 д о 21:00 часот
 • Бугарски безалкохолни и алкохолни пијалоци достапни во ноќен бар/тераса од 17:00 до 23:00 часот

*За закуп на соба потребно е да купите минимум 2 купони 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.04.2023 до 17.04.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За закуп на соба потребно е да купите минимум 2 купони 
 • Понудата важи при максимално искористување на капацитетот на собите 
 • Капацитет за престој во двокреветна соба е: 2 редовни легла
 • Капацитет за престој во трокреветна соба е: 2 редновни легла и софа кревет
 • Капацитет за престој во еднособен апартман е: 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Оброците се на блок маса или мени 
 • Домашни миленици не се дозволени во хотелот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 7.99 години на дополнителен кревет во двокреветна соба престојот е бесплатен
 • За дете од 8 до 12.99 години на дополнителен кревет во двокреветна соба се доплаќа 8€
 • За дете над 13 години или трето возрасно лице на дополнителен кревет во двокреветна соба се доплаќа 80% од цената на купонот
 • За еднечно сместување се доплаќа 50% од цената на вториот купон 
 • За сместување во трокреветна соба или апартман се доплаќаат минимум 3 редовни кревети
 • За паркинг се доплаќа 8€ за еден ден

Опис

All Inclusive пакет:

 • Појадок од 07:30 до 10:00 ч.
 • Ручек од 12:30 до 14:30 ч.
 • Попладневна ужина од 15:30 до 17:30 ч.
 • Вечера од 18:30 до 21:00 ч.

Бугарски безалкохолни и алкохолни пијалоци достапни на безен од 10:00 д о 21:00 часот

Бугарски безалкохолни и алкохолни пијалоци достапни во ноќен бар/тераса од 17:00 до 23:00 часот

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.