Септемвриско уживање во Банско (18.09-05.12.2019)! 40% попуст на пакет од 2 или 3 All Inclusive ноќевања или ноќевања со појадок и вечера + користење на СПА центар во Hotel Maria Antoaneta 4*

Цена од

2455 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4092 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1637 ден.

Купени: 6

Добивате

Понудата е по лице и вклучува пакет ноќевања по избор:

Опции на понудата:

2 HB ноќевања + СПА 4,092 ден. (66 еур)
2,455 ден. (40 еур)
3 HB ноќевања + СПА 6,014 ден. (97 еур)
3,596 ден. (58 еур)
2 All Inclusive ноќевања + СПА 5,146 ден. (83 еур)
3,100 ден. (50 еур)
3 All Inclusive ноќевања + СПА 7,626 ден. (123 еур)
4,576 ден. (74 еур)

Во цената е вклучено:

 • Користење на СПА центарот
 • Парна бања
 • Отворен надворешен базен
 • Фитнес
 • Интернет 
 • Паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.09.2019 до 05.12.2019
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во двокреветна соба, студио или апартман, во зависност од бројот на посетители и при максимална исполнетост на капацитетот на собата
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Доплати:
 • За прво дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно
 • За второ дете и наредно дете до 5.99 години се доплаќа 30% од цената на пакетот
 • За дете од 6 до 11.99 год. на дополнителен кревет за едно ноќевање се доплаќа 50% од цената на пакетот
 • За дете од 0 до 11.99 години на редовен кревет не се добива намалување 
 • За возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 70% од цената на пакетот
 • За еднинечна соба се доплаќа 16€ (992 ден.) на база НВ и 20€ (1240 ден.) на база All Inclusive 
 • За домашно милениче се доплаќа 5€ на ден (310 ден.)
 • За апартман се доплаќа 10€ од вечер
 • За изнајмување на СПА пешкир се доплаќа 2,5€ (со депозит од 10 евра)
 • За изнајмување на СПА бањарка се доплаќа 5€ (со депозит од 15 евра)
 • Бабешко креветче се доплаќа 2,5€ на ден
 • За VIP зоната на внатрешниот базен се доплаќа - 5€ по лице на ден (со вклучени пијалоци до 5 евра)
 • Слободни паркинг места до исполнување на слободните капацитети
 • Пријавувањето во хотелот е од 14:00 часот, а одјавувањето до 12:00 часот
 • Според правилата на хотелот не е дозволено изнесување на пешкирите од собите за нивно користење од СПА центарот.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

All Inclusive програма

 • Појадок: 08:00 – 10:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок
 • Ручек: 12:30 – 14:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, пиво, бело и црвено наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци - ракија, водка
 • Вечера: 19:30 – 21:00 шведска маса или сет мени + сок, пиво, бело и црвено наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци - ракија, водка

*All Inclusive програмата може да се користи само во ресторанот. Изнесување на храна, пијалоци и прибор подлежи на санкции според редоследот на хотелот.

*Напомена: Доколу во хотелот има помалку од 30 гости, оброците се според сет менито на хотелот

НВ Програма

 • Појадок: 08:00 – 10:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок
 • Вечера: 19:30 – 21:00 шведска маса или сет мени + сок, пиво, бело и црвено наливно вино

Капацитети на сместувањата

 • Двокреветна соба - 2 кревети 
 • Студио 2 кревети + 1 дополнителен лежај (1,10м )
 • Еднособен апартман 2 + 2 - 2 кревети + дополнителен лежај (1,50 м) за трето и четврто лице
 • Двособен апартман 4+2 - 4 кревети + дополнителен лежај (1,50 м) за пети и шести човек

Хотелот Maria-Antoaneta Residence 4* е прекрасен хотел со три ѕвезди на одлична локација во срцето на живописното Банско. Хотелот е идеален избор за фамилијарен одмор, скијање или пак романтичен викенд за двајца, во секој период од годината.

Хотелот нуди импресивна глетка кон Пирин планина. При прокетирањето на овој објект се внимавало на тоа секој прозорец и секоја тераса да претставува величенствена панорама кон планината. Хотелот располага со Спа центар – внатрешен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес и масажен центар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.