Специјална акција во ADAMS & FRIENDS! Купон од 79 ден. со кој добивате дополнителен 20% попуст на веќе намалените цени на 50% на обувки од колекција есен/зима

img

Цена

79 ден.

Преостанато време

Купени: 340

 • Ул. Љубљанска Бр.4 ТЦ. City Mall 213

  Одведи ме таму

  070 382 059

  [email protected]

 • Ул. Брегалничка City Mall Штип

  Одведи ме таму

  070 382 059

  [email protected]

Добивате

Купон од 79 ден. со кој добивате:

 • Дополнителен 20% попуст на веќе намалени цени на кратки и високи чизми, патики и oxford shoes од колеција есен/зима 2023
 • 20% попуст на салонки од колеција есен/зима 2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.02.2023 до 24.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • Купонот важи за локациите на Adam's & Friends во ГТЦ, City Mall Skopje и City Mall Штип 
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Adam's Shoes
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Adam's Shoes е Македонска компанија која ги застапува светски најпознатите брендови за обувки!

*Купонот важи за локациите на Adam's & Friends во ГТЦ, City Mall Skopje и City Mall Штип 

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.