ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Тотална распродажба во сите продавници на ADAMS SHOES! Купон од 99 ден. со кој добивате до 70% попуст на целиот асортиман чевли и ташни од колекција есен-зима

Цена

99 ден.

Купени: 2154

 • Ул. Љубљанска Бр.4 ТЦ. City Mall 213

  Одведи ме таму

  072 220 052

  [email protected]

 • Ул. Св. Кирил и Методиј Бр.13 Ramstore Mall Центар

  Одведи ме таму

  070 352 442

  [email protected]

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 70% попуст на целиот асортиман женски чевли и чизми
 • 50-70% попуст на целиот асортиман машки чевли и чизми
 • 70% на целиот асортиман на ташни од брендовите Versace 1969 и VQF Polo Line

*Дел од достапните брендови на чевли се: Adams, Marila, Khrio, Yoshino, Mirella Rossi, Kharisma, Rock, Pupilo, Flamenco, Aeros, Manas, Zinda, Wall Street, Melanija, Menbur, Polo, Dancop, Nicola Beuson, Oms, Klin, Snoopy, Frozen, 7 miles, Barbara Renzi, Fiocco, Disney, Hello Kitty, Free mood, Fiorucci, Laura Amat, Modernisima, 9ikt, Demver

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.02.2020 до 09.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Adam's Shoes
 • Принципот на подигнување е прв дојден - прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

ЗОШТО ОВАА ЗДЕЛКА Е ЗЛАТНА:

⭐ Над 10 000 продадени купони.

⭐ Врвен квалитет од 1968 година. 

⭐ Омилени обувки на сите генерации.

⭐ Светски познати брендови!

Adam's Shoes е Македонска компанија која ги застапува светски најпознатите брендови за обувки!

Оваа година со Adam's Shoes заеднички го прославуваме нашиот роденден со 70% попуст на обувки на сите локации!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

alenka.binicki

Ве молам каде можам да го видам Промо код? Не можам успешно да го завршам купувањето, а не ми се отвара видеото со упатство. Многу сум заинтересирана и очекувам брз одговор. Благодарам. Аленка .Б.Арсеновски

Член на Grouper од: 17-11-2019

sandra

Здраво, Ве информираме дека во моментов нема активен промо код. Потребно е да го прескокнете тоа поле и да продолжите кон Комплетирај го купувањето.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.