Полнач за мобилни телефони

249 ден.

Преостанато време

Шифра:

000 511
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    [email protected]

Опис

Модерен полнач за мобилни телефони 3 во 1

USB + двоен влез за гаџети.

Голема предност кај држачот е што има можност за вртење а при самото тоа и да го подесите аголот кој што ви одговара во моментот.

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.