Grouper.mk
види ги сите
DIOPTRA

До 70% премиум очила во DIOPTRA

152 купени
99 ден.
Play Fit Move Wellness

До 40% масажа или СПА

44 купени
1,000 ден. 600 ден.
Хотел Радика 5*

13% BB ноќевање+СПА:Маврово (Дек) Хотел Радика 5*

149 купени
2,420 ден. 2,100 ден.
СкринЛаб Биохемиска Лабораторија

73% тест за интолеранција на храна и глутен

38 купени
9,000 ден. 2,399 ден.
Kumanovo Spa

43% FB ноќевање: Куманово (Ное-Дек) Kumanovo Spa

112 купени
3,400 ден. 1,950 ден.
Хеми Мотор

38% промена и балансирање на 4 пневматици

41 купени
1,200 ден. 750 ден.
Newborn Clinic

50% ехо на тестиси/пенис

28 купени
3,000 ден. 1,500 ден.
Ledikom

30% додатоци во Ledikom!

25 купени
19 ден.
Gardenia Hotel & SPA 5*

42% BB ноќевање за 2 лица + СПА: Велес (Дек) Gardenia Hotel & SPA 5*

26 купени
4,676 ден. 2,690 ден.
Др ВАИС Естетик центар и ординација

50% скенероскопски преглед на коса

80 купени
1,900 ден. 950 ден.
Lerni sp. Z. o. o.

77% странски јазик по избор (6 месеци + 2 гратис)

1 купени
10,788 ден. 2,480 ден.
ПЗУ Офталмос

71% комплетен специјалистички очен преглед

432 купени
1,200 ден. 350 ден.
Поликлиника Асклепиос

32% ехо и доплер на дојка

123 купени
2,500 ден. 1,700 ден.
Premium Dent

86% чистење забен камен + преглед + полирање (пескарење)

187 купени
2,800 ден. 390 ден.
ПЗУ Skin Solution

До 81% АХА пилинг или дермаролер во Skin Solution

17 купени
2,000 ден. 390 ден.
Body & Soul Beauty Lounge

До 57% релакс или медицинска масажа

23 купени
1,600 ден. 690 ден.
ПЗУ Цветановски

До 41% комплетен гинеколошки преглед по избор

2,700 ден. 1,700 ден.
Хотел Тино - Центар 4*

BB ноќевање + СПА: Охрид (Дек) Хотел Тино 4* Центар

32 купени
1,540 ден.
SU Hotel

До 35% BB ноќевање: Охрид (Дек) SU Hotel Охрид

9 купени
2,108 ден. 1,364 ден.
St. George Ski & Holiday 4*

15% All Inc + СПА: Банско (03.11-13.12.2023) St. George Ski & Holiday 4*

6 купени
3,500 ден. 2,976 ден.
Angel's Touch

До 62% масажа со етерични масла, антистрес масажа или релакс масажа

473 купени
1,000 ден. 399 ден.
Хотел Романтик Плаза 4*

До 15% BB ноќевање: Дојран (Дек) Хотел Романтик

32 купени
1,860 ден. 1,590 ден.
Aloe Organic MK

54% природен и органски Алое Вера сок ( 0.5 или 1 L) од Aloe Organic MK

1 купени
2,800 ден. 1,300 ден.
Петрол Оил

Регистрирај возило и добиј ваучер за гориво до 1000 ден + 30% попуст на ставката технички преглед

1210 купени
99 ден.

Биди во тек со Grouper новостите.

Биди прв што ќе ги дознае новите информации, попусти и промоции

.