55 ја следат оваа компанија


img

- 83%

USB-C конвертор за смартфон со модел по избор

60 ден.

10 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

800000000013

Опис

Детални карактеристики на производот:

​USB-C конвертор за смартфон со модел по избор:

  • Два модела по избор: YHL-TC01 и YHL-T6

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.