До 50% попуст третман за чистење на лице или оксигенски третман на лице од Beautela Royal Fit

Цена од

650 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

46%

Заштеда

550 ден.

Купи ја оваа зделка со Mastercard картичка и добиј 10% cashback во твојата торбичка. Прочитај повеќе ТУКА.

Добивате

Опции на понудата:

Третман за чистење на лице (времетраење: 60 минути) 1,200 ден. 650 ден.
Оксигенски третман на лице 1,500 ден. 750 ден.

*За ампула се доплаќа 200 ден.

*Масажа на лице се доплаќа 250 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 26.10.2022 до 30.11.2022
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета за жени
  • За ампула се доплаќа 200 денари
  • Масажа на лице се доплаќа 250 ден.
  • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.