За зголемен адреналин и одлична забава! 50% попуст на еден час стрелање со воздушна пушка + вклучена обука во Стрелачки клуб Стрелец во вредност од 300 ден. по цена од 150 ден.

Цена

150 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

150 ден.

Преостанато време

Купени: 126

 • Средно училиште Раде Јовчевски Корчагин

  Одведи ме таму

  077 600 262

Добивате

1 час стрелање со воздушна пушка + обука

 • 30 дијаболи
 • 5 мети

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2022 до 28.12.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително е претходна резервација
 • Купонот може да се користи од пон - пет од 18 - 22h
 • Возраст за искористување – над 13 год.
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Вистинска забава и зголемен адреналин на 50% попуст! Совршена можност да пробате и вие стрелање во мета при што ќе можете да ја тестирате вашата прецизност, смиреност и острина на окото.

Почувствувајте како реално изгледа професионалното спортско стрелаштво, пукајте со врвни професионалци и долгогодишни државни репрезентативци од Стрелачкиот клуб СТРЕЛЕЦ. Клубот успешно работи веќе 25 години и е член во Македонската Спортска Стрелачка Федерација Моментално е најуспешен клуб во Република Македонија кој брои повеќе од 40 активни членови. Стрелаштвото е спорт во кој со користење на различни типови пушки и пиштоли се гаѓа во подвижни и неподвижни мети.

Стрелиштата може да бидат на отворен простор и од затворен тип, а муницијата мора да биде изработена од олово. Стрелаштвото е универзален спорт со кој рамноправно се занимаваат двата пола, мажи и жени, деца и возрасни, лица со посебни потреби (инвалиди), при тоа развивајќи сигурност и доверба, ментален и физички баланс, почитување. Во професионална и рекреативна смисла има значење во подигање на психофизичките способности на повисоко ниво.

Со купувањето на овој купон добивате користење клубско оружје, мети, дијаболи и професионална помош од страна на инструктори кои се прваци во државата меѓу кои и претседателот на клубот Јордан Тасевски.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.