55 ја следат оваа компанија


img

- 80%

Шприц за декорирање со 8 додатоци

100 ден.

20 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000801

Опис

Карактеристики на производот:

  • Материјал: пластика
  • 8 додатоци

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.