Навремена проверка за подобар вид! 50% попуст на комплетен очен оптометриски преглед од Интер Оптик во вредност од 300 ден. по цена од 149 ден.

Цена

149 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

151 ден.

Преостанато време

Купени: 301

 • Плоштад Македонија, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 3233 499

  [email protected]

Добивате

Очен оптометриски преглед кој вклучува:

 • Одредување диоптрија
 • За близина
 • За далечина
 • Одредување растојание на зеници
 • Со најнова технологија ТУ ВИН КАМЕРА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.11.2021 до 31.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително е претходно закажување на термин!

Опис

Мултибренд Оптики

 • Рамки за очила
 • Очила за сонце
 • Оптички стакла сопствен увоз
 • Контактни леќи сите видови и производители
 • Течности за контактни леќи
 • Оптометриски преглед
 • Големопродажба и малопродажба

Повелете!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.