Black November! 8ми Декември на Копаоник, Србија (08.12-11.12.2022)! 13% попуст на пакет од 3 ноќевања со појадок и вечера + автобуски превоз во ApartHotel на Копаоник во вредност од 9300 ден. (150€) по цена од 8060 ден. (130€) од ТА Камелија Турс

Цена

8060 ден.

Вредност

9300 ден.

Попуст

13%

Заштеда

1240 ден.

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Пакет од 3 ноќевања со појадок и вечера во ApartHotel на Копаоник
 • Автобуски превоз на релација Скопје-Брзече-Скопје

*Потребно е да купите минимум 2 купони за пакет од 3 ноќевања 

*Програмата за патувањето може да ја прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.12.2022 до 11.12.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите до агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот или агенцијата
 • Потребно е да купите минимум 2 купони за пакет од 3 ноќевања
 • За дете до 2.99 години престојот е бесплатен, за деца од 3 до 12 години цената е 70% од цената на купонот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • За овој аранжман важат општите услови за патување на Т.А. Камелија и СКТМ
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Во цената не е вклучено

 • Превоз до ски центарот на Копаоник: 5 €
 • Туристичка такса: 1 € по ден (се плаќа на рецепција)
 • Патничко осигурување
 • Гондола - Брзече / Копаоник 5 €

Опис

ПРОГРАМА:

08.12.2022 (Скопје-Копаоник)
Состанок на групата во 05:00 часот на Дрво Декор. Поаѓање кон Kопаоник, пристигнување во Копаоник во утринските
часови. Индивидуални активности за скијање и запознавање со центарот на Копаоник. Во 16:00 часот сместување во хотел АpartHotel. Вечера. Ноќевање.

09.12.2022 (Копаоник)
Појадок. Опционално заминување во центарот на Копаоник, можност за уживање во неговите природни убавини, љубителите на белиот спорт ќе уживаат и ќе ги користат удобностите на скијачкиот центар. Слободно време за кафе и ручек во познатите ресторани. Враќање во хотел во договорено време. Вечера. Ноќевање.

10.12.2022 (Копаоник)
Појадок. Опционално заминување во центарот на Копаоник, Вечера. Ноќевање

11.12.2022 (Копаоник-Скопје)
Појадок. По појадокот слободно време за индивидуални активности или посета на скијачкиот центар. Во 15:00 часот заминување за Македонија. Пристигнување во вечерните часови во Скопје.

ApartHotel Kopaonik се наоѓа во Брзече, 16км од ски стазите на Копаоник и е директно поврзан со Гондола која се наоѓа 300м од хотелот и води од Бела Река(Брзече) до Мали караман(Копаоник)

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.