39% попуст на кератинско исправување на коса (со средна должина) во Royal Beauty Clinic во вредност од 4500 ден. по цена од 2750 ден.

img

Цена

2750 ден.

Вредност

4500 ден.

Попуст

39%

Заштеда

1750 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Royal Beauty Clinic, Veniamin Machukovski, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072268282

  [email protected]

Купи ја оваа зделка со Mastercard картичка и добиј 10% cashback во твојата торбичка. Прочитај повеќе ТУКА.

Добивате

Kератинско исправување на коса (со средна должина)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.10.2022 до 20.12.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација во студиото
 • Третманот е наменет само за жени
 • Понудата е за средна должина, за подолга коса се доплаќа директново салонот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.