До 34% попуст на промена и балансирање на 4 пневматици од Хеми Мотор

Цена од

690 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

Купени: 24

 • ул. 518 бр. 1/13 Ќерамидница

  Одведи ме таму

  075222446; 070222446

  [email protected]

Добивате

Промена и балансирање на 4 пневматици за големина по избор:

Опции на понудата:

Автомобил до 16“ 1,000 ден. 690 ден.
Автомобил од 17“-18“ 1,500 ден. 990 ден.
Автомобил од 19“-20“ 2,200 ден. 1,490 ден.
Џип (SUV) од 16“ 1,500 ден. 990 ден.
Џип (SUV) од 19“ 2,200 ден. 1,490 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2022 до 31.12.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација на телефон 070 222 446
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Возете безбедно, препуштете се на квалитетната услуга на Хеми Мотор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.