50% попуст на еден 20 минутен тренинг со електро-мускулна стимулација (EMC) со личен тренер во Студио ЕМС 20 мин. + 10 минутна антицелулитна, релакс или медицинска масажа по избор и еднонеделен план за исхрана и детокс

Цена

500 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

500 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Рузвелтова 30/1, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 530 864

  [email protected]

Добивате

Tренинг со електро-мускулна стимулација (EMC) по избор

Во понудата вклучено и: 

 • опрема за ЕМС тренинг (хеланки и маица) 

*Задолжителна е претходна резервација на телефон 072 530 864
*Понудата не важи за време на викенд (сабота и недела)
*
Едно лице може да купи максимум 1 купон

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.11.2022 до 20.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон и не постои можност да се комбинираат повеќе поединечни тренинзи во пакет
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 072 530 864
 • Понудата не важи за време на викенд (сабота и недела)
 • Се работи индивидуален тренинг со сертифициран ЕМС инструктор
 • Пред самата зграда достапно е бесплатно паркинг место
 • Просторот располага со капацитети за туширање (пешкир, гел за туширање, фен)
 • Еден 20 минутен тренинг е еднакво ефикасен на 3 тренизи од 90 мин. со средна тежина
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

ЕМС тренингот – ги стимулира мускулите со помош на електро – мускулната стимулација прилагодена според вашите желби и потребите на вашето тело. Многу побрзо отколку со помош на традиционалниот начин на вежбање!

Тренингот со електро – стимулација ЕМС: 

 • Ги согорува масните наслаги ✅
 • Го зајакнува имунитетот ✅
 • Го обликува телото, задникот, струкот, стомакот, градите, рацете и нозете ✅
 • Ја зацврстува и затегнува кожата ✅
 • Го намалува целулитот ✅
 • Ја подобрува циркулацијата ✅
 • Го подобрува држењето и ставот на телото ✅
 • Помага во намалување на болките во грбот и критичните места на цело тело ✅
 • Помага при заздравување после повреда ✅
 • Создава мускулна маса и дефиниција ✅
 • Ја подобрува кондицијата ✅

За компанијата

Што е EMS 20? ⏱

Студио кое е опремено со најсовремени ЕМС елеци и вклучува програма (намалување на маса, зголемување на мускулна маса, кардио, антицелолитна или медицинска масажа), квалитетни спортски реквизити, специјално гумиран под на површина од 55m², и најважно од сè, дневна светлина со професионална вентилација. Секако со посебен дел соблекувална и туш кабина.

Без изговори за вежбање, се гледаме на ЕМС тренинг! Останатото препуштете го на нас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.