Посети го Крушево (Октомври-Ноември)! До 17% попуст на наем на апартман за ноќевање на две или четири лица по избор во Casa Mular, Крушево

Цена од

1290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

14%

Заштеда

210 ден.

Преостанато време

 • Шула Мина бр. 26 б, Крушево

  Одведи ме таму

  075734116

  [email protected]

Купи ја оваа зделка со Mastercard картичка и добиј 5% cashback во твојата торбичка. Прочитај повеќе ТУКА.

Добивате

Опции на понудата:

Нокевање за две лица + 1 лице во апартман 1,500 ден. (24 еур)
1,290 ден. (21 еур)
Нокевање за четири лица во апартман 2,400 ден. (39 еур)
1,990 ден. (32 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.07.2022 до 15.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум две нокевања, односно да купите два купони 
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Задолжителна е претходна резервација на 075 734 116
 • Може да комбинирате повеќе купони за повеќе ноќи 
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Casa Mular се наоѓа во строгиот центар на градот Крушево и располага со 3 комфорни соби, во амбиент создаден за релаксација

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.