95% попуст на едномесечен оnline курс за Word, Excel, Power Point + сертификат + гратис IQ test од Online Lex Partners во вредност од 6200 ден. (100 eur) по цена од 310 ден. (5 eur)

Цена

310 ден.

Вредност

6200 ден.

Попуст

95%

Заштеда

5890 ден.

Преостанато време

Купени: 54

Добивате

 • Eдномесечен оnline курс за Word, Excel, Power Point 
 • Сертификат
 • Грaтис IQ test

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2020 до 27.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Најпрво изберете ја Вашата држава
 • Одберете оnline курс за Word, Excel, PowerPoint
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа

Опис

Online курсот за работа со Word, Excel и Power Point 2010 има исклучително реална и практична насоченост за да сте попродуктивни како во вашиот работен процес, така и во личниот живот додека работите со компјутер. Во курсот ќе ви се откријат многу тајни кои ќе ви покажат како да го преоткриете компјутерот и да се почувствувате успешни, паметни, креативни! Вашиот став е прашање на избор. Самиот факт дека ќе го купите овој ваучер и се заинтересиравте за курсот е показател за тоа дека има што да научите. Со овој курс Ви се нудат најкорисните составни делови за вашата работа со компјутер и тоа во удобно за Вас време - онлајн, во комфортот на вашиот дом.

Во првиот ден на активирање на профилот, во делот Online Курс на сајтот www.onlexpa.com ќе се публикува прва лекција. Секоја наредна седмица ќе се објавуваат нови предавања. Курсот трае 1 месец и секој кој го поминал курсот ќе добие сертификат.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.