Grouper.mk
види ги сите
Жан Митрев Клиника

До 49% специјалистички прегледи

122 купени
2,700 ден. 1,390 ден.
СкринЛаб Биохемиска Лабораторија

73% тест за интолеранција на храна и глутен

90 купени
9,000 ден. 2,399 ден.
Никоб Медикал

До 49% aлергиски панел + total IgE

3 купени
4,100 ден. 2,100 ден.
Diving Center Amfora

36% нуркање, фотографии/видео, пијалок и сертификат од Diving Center Amfora (Мај-Oктомври)

1 купени
4,650 ден. 2,999 ден.
Промедика Офталмологија

37% комплетен очен супспецијалистички преглед

3 купени
1,900 ден. 1,190 ден.
Хотел и Бања Косоврасти 4*

39% FB ноќевање+бањски третман: Дебар (Јуни-Јули) Хотел и Бања Косоврасти 4*

40 купени
3,250 ден. 1,990 ден.
Биотек Поликлиника

До 40% специјалистички прегледи или лекарско уверение

13 купени
900 ден. 630 ден.
ADRIATIK HOTEL

До 64% BB ноќевање: Албанија (Јуни) Adriatik Hotel

4 купени
5,601 ден. 2,728 ден.
Петрол Оил

Регистрирај возило и добиј ваучер за гориво до 1000 ден + 30% попуст на ставката технички преглед

692 купени
99 ден.
Пзу Промедика Медикал Центар

36% гинеколошки преглед, ЕХО, ПАП тест или колпоскопија

9 купени
4,000 ден. 2,560 ден.
Поликлиника Асклепиос

32% ехо и доплер на дојка

36 купени
2,500 ден. 1,700 ден.
Christina Hotel

До 43% ноќевање за 2 или 3 лица: Олимписка ривиера (Јуни-Септември) Christina Hotel

12 купени
3,100 ден. 1,798 ден.
Пзу Промедика Медикал Центар

До 60% интернистички преглед + лабораториски анализи

18 купени
4,800 ден. 1,980 ден.
ТА Ариес

7 ноќевања: Ханиоти, Халкидики (Јуни): Вила Вергина

9,858 ден. 7,886 ден.
Ivic Estetic

До 63% пакет третмани за лице

6 купени
1,200 ден. 450 ден.
Рупикапра

38% еднодневна тура со АТВ мотори од Рупикапра Галичник

23 купени
4,000 ден. 2,500 ден.
Хотел Royal View

26% BB ноќевање: Охрид (Јуни) Hotel Royal View

7 купени
3,125 ден. 2,300 ден.
ПЗУ Мед-х дијагностика

До 45% магнетна резонанца, рентген или компјутерска томографија

2 купени
1,500 ден. 990 ден.
Салон за слабеење Нутри Диет Клуб

41% ултразвучна кавитација

15 купени
2,000 ден. 1,190 ден.
Центар за Биоинформатика-Ревит

33% пакет од 3, 4 или 5 биоинформатички прегледи на цело тело

18,000 ден. 11,990 ден.

Биди во тек со Grouper новостите.

Биди прв што ќе ги дознае новите информации, попусти и промоции

.